RONNEY PLACENTA AMPUŁKI NA POROST WŁOSÓW 12X10ML

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: RONNEY
  • Dostępność: Dostępność duża Dostępność duża  (1 szt.)
  • szt.
  • 30,00 zł

Ronney Placenta Ampułki na porost włosów

Substancja czynna ekstrakt z placenty działa rewitalizująco na skórę głowy, dzięki czemu możliwe jest jej dogłębne odżywienie.
Aktywne składniki nadają włosom naturalną miękkość, elastyczność oraz ułatwiają ich rozczesywanie już po pierwszej aplikacji.
Placenta Placo jest zabiegiem polecanym szczególnie dla włosów delikatnych i osłabionych, a także włosów łamliwych mających tendencję do wypadania. Dzięki dogłębnemu działaniu rewitalizującemu włosy staja się bardziej elastyczne i zwiększa się ich objętość. 
Ekstrakt z placenty stymuluje cebulki włosowe przywracając równowagę biochemiczną skóry głowy również dzięki zawartości prowitaminy B, ekstraktu z pokrzywy i kolagenowi.


Sposób użycia: Włosy przed zastosowaniem kuracji należy umyć szamponem, dokładnie spłukać i delikatnie wysuszyć ręcznikiem. Zawartość ampułki nanieść na skórę głowy i wykonać opuszkami palców delikatny kilkuminutowy masaż, kolistymi ruchami aż do całkowitego wchłonięcia produktu. Nie spłukiwać. Aby kuracji była skuteczna należny ją stosować minimum 3 razy w tygodniu przez okres jednego miesiąca. Po zakończeniu kuracji należy stosować profilaktycznie jedną ampułkę tygodniowo.

Pojemność: 12 x 10ml